Felsefemiz - Alpan İnşaat
420
page-template-default,page,page-id-420,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,elementor-default
 

Felsefemiz

1990 yılında başladığımız yolculuğumuzda, bu geçen yıllar süresince biriktirdiğimiz tecrübemizle,
kaliteli malzeme ve üstün işçilikle inşa ettiğimiz projelerle ülkemize artı değer katan bir grup olmanın onurunu yaşıyoruz.

Şirketimizin faaliyetlerinden kaynaklanan çevre boyutlarının insan ve doğa üzerindeki etkilerini kontrol altında tutmak amacıyla sektörümüzdeki global standartlardaki en uygun teknolojileri kullanmaktayız. Sloganı “Bugünün değil, yarınların yaşam alanlarını oluşturmak” olan bir grup olarak, yarınlardan ödünç aldığımız çevremizi en doğal hâliyle geleceğe taşımak projelerimizi oluştururken ön planda tuttuğumuz başlıklardandır.

 

Bu anlamda global düzeyde yerleşmiş inşaat standartlarına, ülkemizdeki mevcut çevre mevzuatlarına ve yerel düzenlemelere uygun üretim yaparken sürdürülebilir bir çevre için projelerimizde kullandığımız ham madde fire oranlarını en aza indirgemeyi; enerjinin etkin ve sağlıklı kullanılmasını sağlamayı, üretim atıklarının düşük seviyelere indirilerek geri dönüşümün desteklenmesini sağlamayı amaçlamaktayız.

Yaptığımız iş insanlara yaşam alanları oluşturmak. Bu yüzden güvenlik bizim işimizin olmazsa olmaz unsurlarından biridir. Bu çerçevede kendimizi, global ve yerel bütün güvenlik standartlarını ve en son teknolojik yenilikleri yaptığımız işlerde uygulamakla yükümlü kabul etmekteyiz. Ayrıca bu güvenlik standartlarının geliştirilmesi için yardımcı olmaya çalışmaktayız.

 

Ayrıca iş sağlığı ve güvenliği için gerekli uygulamaları da eksiksiz yerine getirmek için çalışmaktayız. Hem çalışanlarımıza hem de alt yüklenicilerimize gerekli eğitimlerin süreklilik içinde verilmesini sağlamakta; güncel standartlar ve iş hukuku mevzuatlarına uygun çalışmaları belirli bir iş güvenliği yönetim sistematiği altında yürütmekteyiz.