Misyon & Vizyonumuz - Alpan İnşaat
438
page-template-default,page,page-id-438,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive,elementor-default
 

Misyon & Vizyonumuz

Misyonumuz

Bölgemize, ülkemize ve dünyaya doğayla barışık, insanın ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verebilecek, inşaat sektörünün bütün alanlarında modern, çevreci ve sürdürülebilir projelerde hizmet vermektir.

 

Bu anlamda hem altyapı, hem de üstyapı inşaatlarında ana felsefemiz bugünler için değil, yarınlar için inşa etmek, yarınların ihtiyaçlarına cevap verebilecek eserler ortaya çıkarmaktır. Bizden sonra gelecek nesiller ve doğadaki bütün canlılar için yaşanabilir bir dünya oluşturmaktır.

Vizyonumuz

İnşaat taahhüt ve müteahhitlik sektöründe, kalite ve güvenlikten taviz vermeden, çalışanlarıyla uyum içinde, yeniliklere ve değişimlere açık, sürekli gelişen, uluslararası yasal düzenlemelere ve şartnamelere saygılı ve çevreyle birebir uyum sağlayacak işler üreten bir firma olarak, uluslararası iş dünyasında mühendislik, inşaat ve proje yönetimi alanlarında tanınır ve bilinir bir marka olmak için çalışıyoruz.

 

Biliyoruz ki bizim kuma, çimentoya ve demire verdiğimiz şekil insanoğlunun ve doğadaki diğer canlıların sağlıklı, konforlu ve güvenli yaşamalarının aracı olacaktır. Bu bilinçle çalışarak, sektörümüzde kalıcı, keyifli ve heyecan verici projelerle var olmaya devam ediyoruz